fbpx

Kavos Pupelės

Autentiškas itališkos espresso kavos skonis yra gaunamas maišant aukščiausios kokybės arabikos pupelių rūšis, kruopščiai atrinktas įvairiausiuose pasaulio regionuose. Ši tradicija padeda sukurti mūsų išskirtinio skonio kavos pupelių mišinius, kurie pasižymi unikalesniu ir rafinuotesniu aromatu nei pavienės kavos pupelės, turinčios harmoningą ir stiprų skonį.
„Lapino skrudyklos“ šeima nuolat tobulėja ir plečia savo žinias apie itališkos espresso kavos ypatybes. Harmoningą mišinių sudarymo meistriškumą sujungdami su tiksliu skrudinimo mokslu, sukuriame išskirtinius mišinius, kurie atspindi mūsų įmonės atsidavimą bei aistrą itališkos kavos gaminimo menui.

„JUNGLE“

MIŠINYS

FIRMINIS MIŠINYS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

„Lapino skrudykla“ sukūrė šį mišinį, kad kiekvienam miestiečiui leistų pajusti laukinį džiunglių karalystės skonį ir taip išlaisvinti savo viduje tūnantį žvėrį. Laikydamiesi itališkų tradicijų, iš trijų kavos pupelių rūšių sukūrėme įmantrų ir intensyvų skonį. Visos skonio ypatybės atsiskleidžia kavą ruošiant skirtingais būdais. Sodriame skonyje pajuskite džiovintų mangų, ličių ir arbatinių rožių užuominas.

Savybės: sodrus skonis | džiovinti mangai | ličiai

Kilmė: Brazilija | Peru | Salvadoras

„SUPREMO“

MIŠINYS

FIRMINIS MIŠINYS

ESPRESSO SKRUDINIMAS

Riboto leidimo espresso kavos pupelių mišinys, skirtas šiuolaikiškos kavos mėgėjams. Šis mišinys pagamintas iš plautų kavos pupelių, surinktų Kolumbijoje ir Pietų Amerikoje. Pupelės skrudinamos aukštesnėje temperatūroje, kad jų aromatas papildytų šokolado ir vanilės natas.

Savybės: šokoladinis skonis | vanilė | išskirtinis skonis

Kilmė: Brazilija | Kolumbija

„SUPER CREMA“

MIŠINYS

FIRMINIS MIŠINYS

VIDUTINIS, TAMSUS SKRUDINIMAS

Un espresso perfetto. Kreminė kava, kurios malonus saldumas išlieka iki paskutinio lašelio. Subtiliai sodrus, išskirtinis kavos skonis pasižymi džiovintų figų ir pieniško šokolado natomis. Norint išlaikyti klasikinį espresso kavos stilių, šiam mišiniui skirtos kavos pupelės buvo lėtai skrudinamos „Lapino skrudykloje“, taip išryškinant švelnų jų skonį. Ruošdami kavą „drip“ principu, išgausite sodrų ir rafinuotą kavos puodelį.

Savybės: kreminė | pieniškas šokoladas | grietinėlė | džiovintos figos |

Kilmė: Pietų Amerika | Gvatemala

„BRAZIL“

BRAZILIŠKOS KAVOS PUPELĖS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Saldi ir švelni kava su vidutiniu rūgštingumu ir riešutų bei šokolado aromato užuominomis.

Šalis: Brazilija

Skonio paletė: šokoladas, skrudinti migdolai

„PERU“

PERU KAVOS PUPELĖS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Šios kavos pupeles yra švelnios ir malonios, švelnios rūgšties ir lengvo kūno.

Šalis: Peru

Skonio paletė: Spanguolė, tamsus šokoladas, Braziliškas riešutas

„GUATEMALA“

GUATEMALA KAVOS PUPELĖS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Slėnio klimatas leidžia kavai lėtai bręsti, o tai sutelkia cukrų ir prisideda prie kavos pupelių profilio. Kava iš Santa Rosa regiono paprastai yra gerai subalansuota su dominuojančiomis šokolado natomis.

Šalis: Guatemala

Skonio paletė: Šokoladas/karamelė/riešutai/tropiniai vaisiai

„INDONESIA“

INDONEZIJOS KAVOS PUPELĖS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Indonezietiška kava dažniausiai būna drąsaus skonio, pasižyminti ryškiu žemiškumu. Šios pupelės apdorojamos skalbimo procesu, kuris sukuria skonio natas, pradedant nuo žemiško – gaivaus prieskonio, kuris papildomas rudo cukraus ir cinamono natomis.

Šalis: Indonezija

Skonio paletė: Rudasis cukrus/ Juodas šokoladas/Riešutai (Gerai subalansuota)

„COLOMBIA“

KOLUMBIJOS KAVOS PUPELĖS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Kolumbija yra antra pagal dydį kavos gamintoja pasaulyje ir didžiausia plautos arabikos kavos gamintoja. Jie yra gerai žinomi dėl savo aukštos kokybės kavos, o maždaug pusė jų eksportuojama į JAV.

Šalis: Kolumbia

Skonio paletė: saldžių vaisių/sausainių

„AFRICA“

TANZANIJOS KAVOS PUPELĖS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Kaip ir dauguma Rytų Afrikos kavos, Tanzanijos kava yra ryški ir citrusinė, panaši į Keniją ir Etiopiją. Tačiau Tanzanijos kava nepasiekė žinomo Kenijos ar Etiopijos lygio, nes derlius yra nenuoseklesnis.

Šalis: Tanzanija

Skonio paletė: Mandarinas/Juodosios vyšnios/šokolado sirupas/Karamelė

„GOLDY MEDIUM“

SKRUDINTOS PUPELĖS

RŪŠINĖS PUPELĖS

ŠVIESUS SKRUDINIMAS

Šios šviesiai skrudintos pupelės unikaliai dera su švelniu egzotinių vaisių aromatu. Gardus skonis su švelnia vaisių rūgštele išlieka netgi geriant kavą „con latte“. Šiose auksinėse pupelėse iš Pietų Amerikos taip pat persipina pekano riešutų skonis ir bananų užuominos. Mes dieviname šią kavą dėl jos universalumo, tad ruoškite ją jums mėgstamu būdu – ji bus šviesi ir lengva.

Savybės: vaisinė ir šokoladinė

Kilmė: Pietų Amerika

„FRUITY ESPRESSO“

SKRUDINTOS PUPELĖS

RŪŠINĖS PUPELĖS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Tobulam espresso! Tai pati populiariausia mūsų skrudintų kavos pupelių rūšis. Jos auksinis „įdegis“ padeda sultingų vaisių skonį suderinti su saldumu.

Savybės: vaisinė | šokoladas

Kilmė: Pietų Amerika

„PRESIDENTIAL“

SKRUDINTOS PUPELĖS

RŪŠINĖS PUPELĖS

VIDUTINIS, TAMSUS SKRUDINIMAS

Šios kavos pupelės yra praturtintos tobulu kiekiu kofeino, kuris bet kam atmerks akis. Kavos mėgėjai negalės atsisakyti puodelio šios gerai paskrudintos kavos, kurios stiprus skonis ir aromatas suteikia jaukumo.

Savybės: karameliniai sausainiai | šokoladas
Kilmė: Pietų Amerika

„BAD ASS WOMAN“

SKRUDINTOS PUPELĖS

RŪŠINĖS PUPELĖS

TAMSUS SKRUDINIMAS

Kavos pupelėse slypintis natūralus cukrus dėl ilgo skrudinimo proceso karamelizuojasi, suteikdamas kavai ypatingo saldumo ir aromato. Ši kavos pupelių rūšis, skirta gaminti kavą „drip“ principu, išsiskiria karameline struktūra, mažu rūgštingumu ir ilgai išliekančiu skrudinimo poskoniu. Išlikite BLOGOS!

Savybės: šokoladiniai sausainiai | tabakas

Kilmė: Pietų Amerika

„ŽALIOS KAVOS PUPELĖS“

RŪŠINĖS PUPELĖS

Žalios kavos pupelės ESMERALDA FINE CUP. Natualios Arabica kavos pupelės. Švelnios, švarios ir vienodos pupelės.

Kiekis: 1kg

Rūšis: 100% Arabica

Kilmė: Brazilija

Apdorojimas: Natūralus

Kokybė: Fine cup