Kavos Pupelės

Autentiškas itališkos espresso kavos skonis yra gaunamas maišant aukščiausios kokybės arabikos pupelių rūšis, kruopščiai atrinktas įvairiausiuose pasaulio regionuose. Ši tradicija padeda sukurti mūsų išskirtinio skonio kavos pupelių mišinius, kurie pasižymi unikalesniu ir rafinuotesniu aromatu nei pavienės kavos pupelės, turinčios harmoningą ir stiprų skonį.
„Lapino skrudyklos“ šeima nuolat tobulėja ir plečia savo žinias apie itališkos espresso kavos ypatybes. Harmoningą mišinių sudarymo meistriškumą sujungdami su tiksliu skrudinimo mokslu, sukuriame išskirtinius mišinius, kurie atspindi mūsų įmonės atsidavimą bei aistrą itališkos kavos gaminimo menui.

„JUNGLE“

MIŠINYS

FIRMINIS MIŠINYS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

„Lapino skrudykla“ sukūrė šį mišinį, kad kiekvienam miestiečiui leistų pajusti laukinį džiunglių karalystės skonį ir taip išlaisvinti savo viduje tūnantį žvėrį. Laikydamiesi itališkų tradicijų, iš trijų kavos pupelių rūšių sukūrėme įmantrų ir intensyvų skonį. Visos skonio ypatybės atsiskleidžia kavą ruošiant skirtingais būdais. Sodriame skonyje pajuskite džiovintų mangų, ličių ir arbatinių rožių užuominas.

Savybės: sodrus skonis | džiovinti mangai | ličiai

Kilmė: Brazilija | Peru | Salvadoras

„SUPREMO“

MIŠINYS

FIRMINIS MIŠINYS

ESPRESSO SKRUDINIMAS

Riboto leidimo espresso kavos pupelių mišinys, skirtas šiuolaikiškos kavos mėgėjams. Šis mišinys pagamintas iš plautų kavos pupelių, surinktų Kolumbijoje ir Pietų Amerikoje. Pupelės skrudinamos aukštesnėje temperatūroje, kad jų aromatas papildytų šokolado ir vanilės natas.

Savybės: šokoladinis skonis | vanilė | išskirtinis skonis

Kilmė: Brazilija | Kolumbija

„SUPER CREMA“

MIŠINYS

FIRMINIS MIŠINYS

VIDUTINIS, TAMSUS SKRUDINIMAS

Un espresso perfetto. Kreminė kava, kurios malonus saldumas išlieka iki paskutinio lašelio. Subtiliai sodrus, išskirtinis kavos skonis pasižymi džiovintų figų ir pieniško šokolado natomis. Norint išlaikyti klasikinį espresso kavos stilių, šiam mišiniui skirtos kavos pupelės buvo lėtai skrudinamos „Lapino skrudykloje“, taip išryškinant švelnų jų skonį. Ruošdami kavą „drip“ principu, išgausite sodrų ir rafinuotą kavos puodelį.

Savybės: kreminė | pieniškas šokoladas | grietinėlė | džiovintos figos |

Kilmė: Pietų Amerika | Gvatemala

„GOLDY MEDIUM“

SKRUDINTOS PUPELĖS

RŪŠINĖS PUPELĖS

ŠVIESUS SKRUDINIMAS

Šios šviesiai skrudintos pupelės unikaliai dera su švelniu egzotinių vaisių aromatu. Gardus skonis su švelnia vaisių rūgštele išlieka netgi geriant kavą „con latte“. Šiose auksinėse pupelėse iš Pietų Amerikos taip pat persipina pekano riešutų skonis ir bananų užuominos. Mes dieviname šią kavą dėl jos universalumo, tad ruoškite ją jums mėgstamu būdu – ji bus šviesi ir lengva.

Savybės: vaisinė ir šokoladinė

Kilmė: Pietų Amerika

„FRUITY ESPRESSO“

SKRUDINTOS PUPELĖS

RŪŠINĖS PUPELĖS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Tobulam espresso! Tai pati populiariausia mūsų skrudintų kavos pupelių rūšis. Jos auksinis „įdegis“ padeda sultingų vaisių skonį suderinti su saldumu.

Savybės: vaisinė | šokoladas

Kilmė: Pietų Amerika

„PRESIDENTIAL“

SKRUDINTOS PUPELĖS

RŪŠINĖS PUPELĖS

VIDUTINIS, TAMSUS SKRUDINIMAS

Šios kavos pupelės yra praturtintos tobulu kiekiu kofeino, kuris bet kam atmerks akis. Kavos mėgėjai negalės atsisakyti puodelio šios gerai paskrudintos kavos, kurios stiprus skonis ir aromatas suteikia jaukumo.

Savybės: karameliniai sausainiai | šokoladas
Kilmė: Pietų Amerika

„BAD ASS WOMAN“

SKRUDINTOS PUPELĖS

RŪŠINĖS PUPELĖS

TAMSUS SKRUDINIMAS

Kavos pupelėse slypintis natūralus cukrus dėl ilgo skrudinimo proceso karamelizuojasi, suteikdamas kavai ypatingo saldumo ir aromato. Ši kavos pupelių rūšis, skirta gaminti kavą „drip“ principu, išsiskiria karameline struktūra, mažu rūgštingumu ir ilgai išliekančiu skrudinimo poskoniu. Išlikite BLOGOS!

Savybės: šokoladiniai sausainiai | tabakas

Kilmė: Pietų Amerika

„ŽALIOS KAVOS PUPELĖS“

RŪŠINĖS PUPELĖS

Žalios kavos pupelės ESMERALDA FINE CUP. Natualios Arabica kavos pupelės. Švelnios, švarios ir vienodos pupelės.

Kiekis: 1kg

Rūšis: 100% Arabica

Kilmė: Brazilija

Apdorojimas: Natūralus

Kokybė: Fine cup