fbpx

Malta Kava

Autentiškas itališkos espresso kavos skonis yra gaunamas maišant aukščiausios kokybės arabikos pupelių rūšis, kruopščiai atrinktas įvairiausiuose pasaulio regionuose. Ši tradicija padeda sukurti mūsų išskirtinio skonio kavos pupelių mišinius, kurie pasižymi unikalesniu ir rafinuotesniu aromatu nei pavienės kavos pupelės, turinčios harmoningą ir stiprų skonį.
„Lapino skrudyklos“ šeima nuolat tobulėja ir plečia savo žinias apie itališkos espresso kavos ypatybes. Harmoningą mišinių sudarymo meistriškumą sujungdami su tiksliu skrudinimo mokslu, sukuriame išskirtinius mišinius, kurie atspindi mūsų įmonės atsidavimą bei aistrą itališkos kavos gaminimo menui.

„SUPREMO“

MIŠINYS

FIRMINIS MIŠINYS

ESPRESSO SKRUDINIMAS

Riboto leidimo espresso maltos kavos pupelių mišinys, skirtas šiuolaikiškos kavos mėgėjams. Šis mišinys pagamintas iš plautų kavos pupelių, surinktų Kolumbijoje ir Pietų Amerikoje. Pupelės skrudinamos aukštesnėje temperatūroje, kad jų aromatas papildytų šokolado ir vanilės natas. Paskrudinę Lapino Skrudykloje malame patys, kad tik šviežiausia kava pasiektu Jus!

Savybės: šokoladinis skonis | vanilė | išskirtinis skonis

Kilmė: Brazilija | Kolumbija

Papildoma informacija: Maltos kavos pupelės

„FRUITY ESPRESSO“

MIŠINYS

FIRMINIS MIŠINYS

VIDUTINIS SKRUDINIMAS

Tobulam espresso! Fruity espresso buvo viena iš pačių pirmųjų sukurtų mūsų kavos mišinių. Greitai ji tapo ir pati mėgstamiausia mūsų klientų. Tikrai galime teigti, kad tai pati populiariausia mūsų skrudintų kavos pupelių rūšis. Neišsigąskite! “Fruity espresso” kavoje rasite ne tik vaisinį poskonį. Šios gardžios kavos auksinis „įdegis“ padeda sultingų vaisių skonį suderinti su saldumu. Paskrudinę Lapino Skrudykloje malame patys, kad tik šviežiausia kava pasiektu Jus!

Savybės: vaisinė | šokoladas

Kilmė: Pietų Amerika

Papildoma informacija: Maltos kavos pupelės