fbpx

Lapino Skrudykla
a

LAPINO SKRUDYKLA – šviežiai skrudintos kavos pupelės Kaune

„Lapino skrudykla“ yra unikali, Kaune įsikūrusi įmonė, kurioje skrudinamos pupelės iš Pietų Amerikos, pasižyminčios citrusinių vaisių užuominomis, kaip ir Brazilijoje auginamos kavos pupelės, kurioms būdingas subtilesnis skonis. Braziliškas kavos pupeles gauname tiesiogiai iš įmonės partnerio iš Brazilijos Garan Edwaldo, o kavos pupeles iš Pietų Amerikos mums tiekia Vokietijos įmonė „Neumann Kaffee Gruppe“.

Tačiau būtent čia, pačioje Kauno širdyje, Kaunakiemio gatvėje įsikūrę skrudintojai Tomas ir Vidas iš žalių kavos pupelių sukuria tobulą produktą – šviežiai skrudintas kavos pupeles.

paruošimo magija

Tai nebūtų įmanoma be kavos pupelių skrudintojo – tiksliau dviejų skrudintojų, kurie pasitelkia kavos pupelių paruošimo magiją, kavos pupeles tolygiai skrudindami žemoje temperatūroje ir taip atskleisdami jų turtingą skonį ir aromatą.
Tačiau kavos gaminimo magija tuo nesibaigia…

Kokybė 0
a
a

Tobulai paskrudinta kava

„Lapino skrudyklos“ kava yra skrudinta kava, pagaminta naudojant pupeles, gautas iš draugiškų augintojų, ir įdedant daug darbo ir meilės. Visa tai leidžia atsiskleisti geriausioms mūsų kavos savybėms. Jos aromatui.
Norite išbandyti? Skrudintos kavos galite įsigyti ir mūsų internetinėje kavos parduotuvėje.

Kavos pakavimas

Pardavimui paruoštos pupelės yra supakuojamos ir iškeliauja iš skrudyklos, kad mieste susitiktų su Jumis.
Juk pokalbiai tampa daug nuoširdesni prie geros kavos puodelio.

Organiška

Kokybiška

Pagaminta su meile

a